NEDEN DGRUP SERVİS

Dünden bugüne rakamlarla D Grup Servis farkı. 30 yılı aşkın deneyim ve birikime sığdırdığımız müşteri portföyümüzle sektörde iddialıyız.

D Grup Teknik Servis olarak 1985′den bu yana Ümitköy, Çayyolu ve Çankaya bölgesinde Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Klima, Buzdolabı, Elektrik süpürgesi ve diğer Bosch, Siemens, Profilo ve Rainbow ürünlerinde tamir, dönemsel bakım, montaj ve diğer teknik sorunların çözümlenmesinde müşterilerimize tam destek vermekteyiz.

Servisimizde ürünlerinizin tamirinde işçilik, orjinal parça degişimi ve hizmet alanında %100 garanti veriyoruz. 30 yılı aşkın bir süredir Ümitköy, Çayyolu ve Çankaya bölgesinde statik olarak hizmet vermemizi, müşterilerimizle yaşadığımız karşılıklı güven ve kaliteden ödün vermemeye bağlıyoruz. Ümitköy, Çayyolu, Çankaya Yetkili Teknik servisi olarak herzaman yanınızdayız. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Mesai saatlerimiz hafta içi 09.00 - 18.00, hafta sonları Cumartesi 09.00 - 16.00'dır. Yaşamkent, Türkkonut, Beysukent, Konutkent, Koru sitesi, Korukent müşterilerimiz bize en yakın konuşlanmış müşterilerimizdir. Unutmayın kaliteli hizmet kaliteli servis anlayışıyla olur...

Bosch ürünleri dışında Siemens, Profilo General Electric, Rainbow ve White westinghouse ürünlerinin de hertürlü bakım ve montajını yapmaktayız. Size bir telefon uzaklığındayız arayın hizmet ayağınıza gelsin...

60%

KLİMA

86%

BUZDOLABI

77%

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

81%

DİĞER

25000

BARDAK ÇAY

72000

ÇALIŞMA SAATİ

22000

MÜŞTERİ

5800

CİHAZ